Pivní dárek

Chlapi a pivo patří k sobě! No a protože jsme národ pivařů, nemůže v naší nabídce chybět ani bedna Pivař! Máte někoho, kdo slaví narozeniny nebo mu právě vybíráte dárek a víte, že pivo je jeho oblíbeným nápojem? Pak vám výběr hodně usnadníme, protože pro vás máme ten pravý pivní dárek. Překvapte chlapa kvalitní dřevěnou bednou vyrobenou ze smrkového dřeva. Do ní schováváme ty nejlepší kousky, které zaženou žízeň. Známe i méně známé kousky chmelového moku schováme do pod víko.

Bedna Pivař s páčidlem pro milovníky piva

Na míru připravená milovníkům dobrého piva. A co taková bedna ukrývá? Přece to nejlepší od pivních velmocí. Díky jedné bedně můžete ochutnat pivo z Belgie, Německa, Irska, Anglie a dokonce i daleké USA. Váš chlap může porovnat, kde pivo umí nejlépe. A protože po pivečku roste hlad, přibalíme do bedny i něco k snědku. Výborné salámy, po kterých se jen zapráší! Objednejte ještě dnes a zítra může být dárek u Vás. Pokud to stihnete ve všední den do 12:00, doručíme jej hned následující den. Ideální pro nákup na poslední chvíli.

 
599
124915991249

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tip
box 1024
Bedna TOP SECRET s páčidlem
Kód: 77
Originální dárková bedna pro ty, kteří si nevybrali z naší nabídky, ale líbí se jim nápad dárek pořádně zabalit. Obsah bedny si tak pořídíte sami. Balení obsahuje bednu s ocelovým páčidlem.
599 Kč
Skladem
   
Akce Tip
MG 0316
Bedna pivař
Kód: 53
Dárková bedna připravená na míru milovníkům dobrého piva s tím nejlepším od pivních velmocí. Díky jedné bedně bude oslavenec moci porovnat pivo z Belgie, Německa, Irska, Anglie.
1 249 Kč
Na dotaz
Detail

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.